کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

داوطلبانی که مدرک دیپلم خود را از سال ۱۳۸۴ و مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال ۱۳۹۱ به بعد در شاخه های نظری (سالی واحدی) دریافت کرده اند، مشمول اعمال سوابق تحصیلی می شوند. این داوطلبان لازم است برای دریافت کدهای سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود به این آدرس مراجعه کنند: dipcode.medu.ir

کد سوابق تحصیلی برای دیپلمه های (سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۶ (شاخه نظری) نظام سالی واحدی) رشته های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و یا علوم و معارف اسلامی صادر می شود.

کد سوابق تحصیلی برای داوطلبان با مدرک پیش دانشگاهی (سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۶) ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر صادر می شود.

این افراد در صورتی که اطلاعاتشان در بانک اطلاعاتی مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش وجود نداشته باشد و یا ناقص باشد، ابتدا برای تکمیل اطلاعات خود به آدرس اینترنتی: dipcode.medu.ir مراجعه نمایند. در صورت تأیید اطلاعات آنان از سوی آموزش وپرورش، می توانند تا تاریخ ۸/۱۱/۹۶ با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ ثبت نام نمایند.

دانش آموزان پیش دانشگاهی سال تحصیلی جاری که در شهریور ماه سال ۱۳۹۷ فارغ التحصیل می شوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام، به اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون در تاریخ ۲۸/۳/۱۳۹۷ مراجعه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *