مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین

در چند سال اخیر با پیشرفت سطح زندگی و افزایش دغدغه و طولانی بودن مسافت ها و مشکلاتی که برای همه افراد در طول روز به طور روزمره وجود دارد خیلی از افراد وقت کافی برای انجام خیلی از کارها را ندارند. به طور مثال خانواده ای که فرزندشان در بهبه ی انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا فردی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته و غیره را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و… را ندارند. بنابراین مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور  یکی از آسان ترین راه برای مشاوره گرفتن است.

مزیت مشاوره تحصیلی آنلاین

یکی از مزیت های مشاوره تلفنی این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاوره خود تماس بگیرد و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کند.

یکی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی هزینه کمتر آن نسبت به کلاس های حضوری است. از نظر مادی و هزینه می توان گفت مشاوره ی تلفنی هزینه های اظافی را حذف میکند.

عدم حضور فیزیکی در کلاس های مشاوره یکی دیگراز مزایای مشاوره تلفنی است. خیلی از دانش آموزان و دانشجویان تمایل به حضور برای مشاوره گرفتن ندارند وبه خاطر دلایل مختلفی از حضور در کلاس های مشاوره اجتناب میکنند. اما از طریق تماس با یک مشاور متخصص حرفه ایی این امکان را به انها می دهند که بدون نیاز به حضور فیزیکی از تمام اطلاعات مشاوره استفاده کنند.

لزوم مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان

شناخت توانایی ها و شیوه استفاده از آنها برای دانش آموزان بسیار مهم است.مسیری که آنها در آینده طی می کنند ،ارتباط زیادی با رشته دانشگاهی آنها خواهد داشت. اطلاعات درسی و تحصیلی که از رشته های مختلف دانشگاهی به دست می آورند و درک بهتر از توانایی های شخصی ، باعث می شود که بهترین رشته را انتخاب نمایند. مشاوره تحصیلی درست می تواند راه یک دانش آموز را بسیار بهتر و روشن تر کند.

2 دیدگاه در “دلایل عدم موفقیت در کنکور سراسری

  1. باسلام
    من رانشجوی رشته علوم ورزشی دولتی ام
    میخاستم بدونم میشه کنکور ثبت نام کنم و بعد از قبولی سرییع انصراف از دانشگاه بدم خواهش میکنم راهنماییم کنین
    ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *