زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶

کنکوری های ۹۶ امروز در بخش اخبار کنکور علم تابان زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ به نقل از خبرگزاری تسنیم:

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ از ۱۹ بهمن ۹۵ آغاز و تا ۲۸ بهمن ادامه دارد و زمان برگزاری آزمون نیز ۱۵ و ۱۶ تیر سال ۹۶ است.

سهم سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۹۶ نیز بدین شرح است:

آن دسته از دیپلمه‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را از سال ۱۳۸۴ به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی میشوند.

و سوابق تحصیلی موجود دیپلم (سال سوم آموزش متوسطه) به میزان حداکثر ۲۵ درصد به نسبت سوابق تحصیلی موجود داوطلب و به صورت تأثیر مثبت در نمره‌کل نهایی آنان لحاظ می‌شود.

داوطلبان دارای مدرک پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر که مدرک دوره پیش‌دانشگاهی خود را از سال تحصیلی ۹۱-۹۰ به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند.

سوابق تحصیلی موجود دوره پیش دانشگاهی (صرفاً نمرات دروسی که به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است) به میزان حداکثر ۵ درصد به نسبت سوابق‌ تحصیلی موجود داوطلب و به صورت تأثیر مثبت در نمره‌کل نهایی آنان لحاظ می‌شود.

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ داوطلبان عزیز به نکاتی که در فرم ثبت نام قرار دارد کاملا توجه کنند و با دقت و آگاهی آن را تکمیل نمایند!

 

برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری و اطلاعیه های سازمان سنجش ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

مشاوره رایگان درسی در تلگرام      اینستاگرام علم تابان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *