ویژگی های انتخاب رشته علم تابان

خصوصی و فردی

تمامی مراحل انتخاب رشته زیر نظر مشاور تخصصی رشته خودتان و بصورت فردی انجام می شود و در مدت زمان انتخاب رشته پاسخگو سوالات شما هستند و مشاور با تست و شناخت علایق و توانایی های شما رشته های متناسب با شما را گزینش میکند که در مشاوره گروه انتخاب رشته یکی از بزرگترین معایب، عدم شخصی سازی انتخاب ها برای هر داوطلب است

رتبه های قبولی

با بررسی اطلاعات دقیق قبولی های کنکور در سالهای گذشته و تغییرات ظرفیت و رشته محل های جدید که کاملا مطابق با دفترچه انتخاب رشته 1397 سازمان سنجش می باشد احتمال و شانس قبولی شما را در انتخاب رشته 1397 ارزیابی می کنیم و همچنین با اولویت بندی داوطلبان سال های گذشته بهترین چیدمان در انتخاب رشته را به شما ارائه میدهیم تا شانس قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را از دست ندهید.

تجربه و تضمین

گروه مشاوران انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد علم تابان در تمامی گروه های آزمایشی ( ریاضی-تجربی-انسانی-زبان-هنر ) با 9 سال تجربه در این زمینه در تلاش است تا همچون سال های گذشته بهترین نتایج قبولی را بدست آورند و این اطمینان خاطر را به شما میدهند که در انتخاب رشته خود 100% موفق خواهید بود و تضمین قبولی را به شما میدهند.

چند مرحله ای

با توجه به محدود بودن مهلت انتخاب رشته شما در مدت کوتاهی باید تصمیم بزرگی بگیرید و این موضوع نباید باعث شود که در انتخاب رشته خود سهل انگاری داشته باشید، ما برای اینکه احتمال خطا را به حداقل برسانیم این فرآیند را طی چندین مرحله و با بررسی تمام فاکتورهای مهم انتخاب رشته انجام میدهیم تا به بهترین حالت ممکن از تصمیم گیری و چیدمان برسیم.

مراحل انتخاب رشته

معرفی رشته ها و نکات کلیدی

معرفی رشته ها و نکات انتخاب رشته

در جلسه اول که به صورت کاملا رایگان برگزار میشود می آموزیم:

  • معرفی رشته ها و بازارکار
  • تعاریف قطبی بومی ناحیه ای
  • معرفی دانشگاهها و اعتبار مراکز مختلف
  • احتمال قبولی با توجه به رتبه خود
  • نحوه اعمال سهمیه های مختلف (ایثارگران - مناطق و...)
  • نحوه پذیرش برای واحدهای پردیس بین الملی
  • نحوه انتخاب رشته دانشگاههای بدون کنکور در فرم انتخاب رشته

برای این کار فقط کافیست با شماره های موسسه تماس بگیرید...

فیلتر اولیه رشته ها و شهرها

تحقیق و مشورت خانواده

با توجه به علایق و شناختی که در مرحله اول بدست آورید و با مشورت مادر و پدر یک سری رشته ها را گلچین می کنید. همینطور با توجه به محدودیت ها و همه جوانب , شهرها و استان هایی که می توانید برای ادامه تحصیل به آنجا بروید را لیست می کنید. تا اینجای کار یک لیست از رشته های منتخب و شهرها بدست می اوریم و روی این لیست ها تمرکز میکنیم.

انتخاب رشته نرم افزاری

لیست اولیه رشته و شهرهای انتخابی

نرم افزار انتخاب رشته تابان با اطلاعات آماری قبولی های سال های گذشته , با دقت بالا و مطابق با آخرین تغییرات دفترچه انتخاب رشته خروجی هایی قابل قبول و مطمئن در اختیار شما قرار می دهد کمکی که نرم افزار انتخاب رشته به شما میکند این است که احتمال قبولی خود را در رشته محل های دانشگاه سراسری و آزاد (با آزمون و بدودن آزمون ,با رعایت بومی گزینی ,...) بسنجید.

چیدمان اولیه و اولویت بندی

چیدمان و بررسی

مشاور شما با توجه به لیست رشته ها و شهرهایی که در جلسه قبل تهیه شد شروع می کنند به استخراج تمامی رشته محل هایی که با شرایط شما هماهنگی دارند و با توجه به خروجی های نرم افزار انتخاب رشته (احتمالات،رتبه قبول شدگان،اولویت بندی داوطلبان سال گذشته) و همچنین اصول و استانداردهای انتخاب رشته سازمان سنجش چیدمان اولیه را شروع می کنند و به شما تحویل میدهند تا مشورت های نهایی با شما و خانواده را انجام دهند و اصلاحات احتمالی را انجام میدهند، تا به جمع بندی و چیدمان نهایی نزدیک شویم.

تغییرات آخر و چیدمان نهایی

تائید مشاوره برتر

تمامی مراحل که به صورت مطلوب انجام شد میرسیم به مرحله پایانی که مشاور چیدمان و انتخاب های شما را آماده کردن و در اختیار شما قرار میدهند تا اگر تغییراتی یا ابهامی داشته باشد کاملا برطرف شود. لیست نهایی که با پشت سر گذاشتن مراحل اصلی مورد نیاز برای داشتن یک انتخاب رشته بدون عیب و نقص را پشت سر گذاشته است تا پس از اعلام نتایج و قبولی شما دیگر اما و اگر و ای کاشکی برای شما باقی نمیگذارد و با توجه به رتبه و شرایط شما بهترین گزینه ممکن را قبول خواهید شد.

انتخاب رشته حضوری انتخاب رشته مجازی
09207278684
اینستاگرام
واتس اپ