جلوگیری از آسیب های اسباب کشی و جابجایی مدرسه دانش آموزان

اسباب کشی در نظر خیلی از افراد کار سخت و دشواری است که نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی دارد تا به راحتی انجام شود. اولین مواردی که به ذهن شما خواهد رسید این است که بدنبال شرکتی برای باربری و خدمات اسباب کشی باشید.

باربری بتیس ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و باربری در سراسر تهران را پیشنهاد میکنیم(۲۲۱۴۹۳۸۲ – ۴۴۸۵۳۴۴۰).

اما به نکته دیگری هم باید توجه داشت و آن هم افت تحصیلی دانش آموزتان هست که اسباب کشی و جابجایی مدرسه دانش آموزان نیز از این قاعده مستثنی نیست و نیاز به توجه و دقت بیشتری دارد تا از آسیب های اسباب کشی و جابجایی مدرسه دانش آموزان جلوگیری کند و خسارتی به وجود نیاورد.

اسباب کشی در هر فصلی مزایا و معایبی دارد اما در مورد اسباب کشی و جابجایی مدرسه تنها یک انتخاب وجود دارد و آن هم فصل تابستان است که مدارس تعطیل هستند و مشکلی ایجاد نمیشود.

همانطور که گفته شد اسباب کشی مدرسه بسیار سخت تر از اسباب کشی اثاثیه منزل است و نکات بسیاری را باید حائز اهمیت قرار داد تا از آسیب و خسارت های گوناگون جلوگیری کرد، در ادامه می خواهیم به توضیحاتی در رابطه با اسباب کشی و جابجایی مدرسه و نحوه صحیح انجام این کار بپردازیم.

نحوه صحیح اسباب کشی و جابجایی مدرسه دانش آموزان

سپردن اسباب کشی به یک شرکت باربری خوب و معتبر می تواند کمک بسیار زیادی کند زیرا آنها با در اختیار داشتن ماشین های حمل و نقل مناسب و پرسنل باتجربه و زبده و همچنین تجربه چندین سال فعالیت در زمینه باربری می تواند بهترین خدمات را به شمامشتریان ارائه بدهند و هیچگونه آسیبی به وسایل نرسد.

اما برای اسباب کشی و جابجایی مدرسه روش های صحیح و مناسب دیگری نیز وجود دارد که شامل موراد زیر میشوند :

برای داشتن اسباب کشی آسان تر لازم نیست جعبه های سنگین را از چندین وسیله پر کنید بهتر است کوچکتر قرار دهید تا جابجایی راحت تر باشد برای اینکه موقع چیدن وسایل را راحتتر پیدا روی هر کارتن اسم محتویات آن را یادداشت کنید. لوازمی که شکستنی هستند را داخل نایلون های حبابدار و یا روزنامه و کاغذ بپیچید و در یک کارتن محکم بسته بندی کنید. برای اینکه میز و صندلی و نیمکت ها آسیب نبینند می توانید آنها را بپوشانید و یا بسته بندی کنید تا خراش پیدا نکنند.

 

مشکلات جابجایی مدرسه دانش آموزان

طبق آخرین تحقیقات انجام شده تغییر فضای آموزشی دانش آموزان باعث پیشرفت تحصیلی آنها نمی شود بلکه تاثیر منفی نیز دارد و باعث ایجاد مشکلات رفتاری در آنها می شود به عقیده دکتر آلیسون فریدمن ، محقق دانشگاه نیویورک دانش آموزان دوره ابتدایی از دبیرستانی ها در معرض خطر افت تحصیلی هستند، و در بین دروس مختلف در درس ریاصیات افت بیشتری دارند که این نشان می دهد شرایط محیطی و روانی در یادگیری این درس تاثیر گذار بوده است.

از طرف دیگر اگر اگر شرایط اقتصادی خانواده بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را در نظر بگیریم پیشنهاد می شود تا جایی که امکان دارد از تنش های ارتباطی و یا ایجاد استرس پیشگیری کنند تا کودکان و نوجوانان محروم از امکانات مناسب تحصیلی در محیطی آرام و بدون دغدغه  به یادگیری بپردازند.

همچنین انجام آزمون‌های استعداد‌یابی یا تست‌های پیش‌بینی کننده سطح علمی دانش آموزان در درس ریاضی، قبل از ورود به مدرسه جدید، به مربیان کمک می‌کند تا از افت درسی دانش آموزان پیشگیری کنند.

همچنین به گزارش مربیان آموزشی در مقطع دبستان، اکثر دانش آموزان پس از ورود به محیط آموزشی جدید، انگیزه شان را برای انجام دادن تکالیف از دست می‌دهند و نیازمند آموختن تفکر انتقادی و یادگیری مهارت‌های ارتباطی و شناختی پیشرفــته تر  هستند.

منبع : شفا آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *